Telefon : 150

AKTUALITY MLADÝCH HASIČŮ IV

Po dlouhé době tady jsou opět aktuality našich mladých zručných hasičů, kteří stále bojují o nějaké úctyhodné umístění v právě jejich moravskoslezské lize.

Od minulých aktualit se jejich umístění nezměnilo a stále se drží na krásném 3.místě, které se doufáme ještě za těch pár posledních soutěží zlepší.

Jejich 3.umístění s počtem 189 bodů je důkazem nepřetržité dřiny, stálého zapálení a hlavně kolektivní práce, od druhého a prvního místa naše malé hasiče dělí pouze pár desítek bodů, tak jim tedy budeme držet palce aby ještě nějakých pár bodíků v následujících soutěžích nasbírali.

Tak tohle je zatím takové menší shrnutí jen tak na informačku, držte našim mladým požárníkům palce do dalších soutěžních dní!

Bezpečnostní kód
Jiný obrázek